Aktuális szolgálati lehetőségek

Pestszentimrei Közösségi Ház

A PIK keres segítőket az alábbi rendezvényekre:
2021. okt. 29. Berecz András - Félbevágott pipafüst 17-20 óra (1-2 fő ruhatáros)
2021. nov. 05. Jazz Operett 15-17.30 (2-2 fő , egy ruhatáros és egy lány öltöztető a fellépő hölgynek)
2021. nov. 07. Korda György és Balázs Klári műsora 16-18.30 (1-2 fő ruhatáros)
2021. nov. 13. Nyamvadásgátló varázsszerek 17-20.00 (Laár András) (1-2 fő ruhatáros)
2021. nov. 14. Szenior Akadémia 16-19.00 (1-2 fő ruhatáros)
2021. dec. 4. Két vidám rénszarvas 14.30-17.00 (1-2 fő ruhatáros)
2021. dec. 6. Diótörő mesejáték 15-17.30 (1-2 fő ruhatáros)
2021. dec. 16. Szenior Akadémia 16-19.00 (1-2 fő ruhatáros)
2021. dec. 18-19. Karácsonyi vásár a PIK-ben 10-16.00 (1-2 fő ruhatáros)

Helyszín: PIK (Pestszentimrei Közösségi Ház)
Jelentkezni itt tudtok: Szeletzky Éva, szeva@kondorkh.hu

Segédkezés a kegyeleti hosszú hétvégén

A BTI Temetkezési Divízió a mostani kegyeleti hosszú hétvégére közösségi szolgálatos diákokat toboroz az alábbi időpontokra, helyszínekre és feladatokra:

Időpont: október 30-31. (szombat-vasárnap) és november 1. (hétfő), 13:00-16:00

Helyszínek:
Új Köztemető: 1108 Budapest, Kozma u. 8-10. (max. 5 fő)
Óbudai temető: 1037 Budapest, Bécsi út 365-371. (max. 5 fő)
Rákospalotai temető: 1152 Budapest, Szentmihályi út 111. (max. 5 fő)
Megyeri temető: 1047 Budapest, Megyeri út 49. (max. 5 fő)

Feladatok:
Egyedülálló idősek segítése, sír körüli teendők ellátása, vázák feltöltése vízzel, elszáradt virágok összegyűjtése, a sírra hozott kiegészítők elhelyezése. Ha szükséges, az idősek elkísérése a sírhelyig stb.

Ruházat, megjelenés:
A kegyeleti ünnephez méltó, de kényelmes, időjárásnak megfelelő, (inkább) sötét ruházat. Feltűnő jelzés a ruhán, kitűző (annak jelzésére, hogy ki ő és mi a feladata) – ezt mi biztosítjuk a részére

Jelentkezés: Orendi Éva, orendie@fkf.hu

Sportrendezvény segítség

A 2021-es Diákok Taekwon-do Olimpiáját szervezőknek lenne szükségük segítségre. A november 14-én megrendezésre kerülő eseményre várnak többféle feladatkörbe segítőket. A részletekről volt diákunk Nagy-Varga Csenge leveléből tájékozódhattok.

Folyamatos szolgálati lehetőségek

Honlapfordítás

Segíts honlapunkat angol és német nyelvre fordítani! A szerkesztőknek sok dolguk van, hiszen ők a tanulás mellett a honlapot is fejlesztik, a tanároknak meg még több, mert...
...hát tanárok. Várunk bármely osztályból lelkes tanulókat akik szívesen fordítanának angol vagy német nyelvre a jelenlegi honlap bármely oldaláról szövegeket.
A fordítást lektorálja: Jaksa Eleonóra (angol) és Bartha Regina (német) tanárnők
Jelentkezés: Váradi Kittinél (varadikitti@karinthy.hu)

Modellkedés rajzszakkörön

Modellek kerestetnek a rajz szakkörre.
Feladat: portré és egész alakos modellkedés.
Időpont: hétfőnként 15:00-től (1 vagy 2 óra időtartam).
Helye: Karinthy keltető rajzterem
Jelentkezés: Váradi Emese tanárnőnél (vemese21@gmail.com)

E-tanoda mentorprogram

Mentorálj rászoruló gyerekeket, hogy nekik is sikerélményük legyen a suliban! Mit kell tenned? Jelentkezz október végéig a következő rövid kérdőív kitöltésével: https://forms.gle/ug881xgRAK1NLxFr6
Máshogy segítenél? Alapítványunk tananyagkészítő önkéntesek jelentkezését is várja, illetve lehetőséged van becsatlakozni a szervezeti munkába is, akár kommunikáció, marketing vagy fundraising területen is! A fenti kérdőív kitöltésével ezekre is jelentkezhetsz!
Kérdés esetén keress minket a 21pedagogia@gmail.com emailcímen.
Azoknak az önkénteseinknek, akik mentorálnak is, félévindító találkozót, képzést is szervezünk, valamint egész évben segítjük a munkáját - így egy pillanatra sem kell majd azt érezned, hogy egyedül oldod meg a feladataidat. Segítünk, hogy segíthess! Szeretettel várunk a csapatban!

Általános iskolai korrepetítor

A Kandó Téri Általános Iskola korrepetítorokat keres tanulószobára. Ha valakinek felkeltette a lehetőség az érdeklődését, jelentkezzen vagy érdeklődjön a tantárgyakról Bűrösné Adrien tanárnőnél.
A tanárnő elérhetősége: burosa66@gmail.com