KARINTHY FRIGYES GIMNÁZIUM

A régi honlapunk

EREDMÉNYEINK

2020/2021. tanév

Tolsztoj társaság orosz kulturális vetélkedője

A Tolsztoj társaság által szervezett orosz kulturális és nyelvi vetélkedőn a második és a harmadik hely is iskolánk tanulóié lett. Második helyen a Nagy Boglárka, Novák Levente és Ríz Bulcsú összeállítású csapat végzett, míg a harmadikon a Herbszt Mihály, Kovács Donát, Parajdi Máté csapat. Felkészítő tanáraik Jéri Lilla és Kórósi Krisztina.

Wallenberg nyomán

A Wallenberg nyomán című országos vetélkedőn jutott döntőbe és ott végül második helyezést ért el a Kiss Boglárka Luca, Kovács Alexandra, Kovács Donát csapat. Felkészítő tanáruk Jéri Lilla.

2019/2020. tanév

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Területi 1. helyet és országos 4. helyet ért el a Kilin Dóra, Hajduk Eszter, Horváth Hella, Kelemen Marcell alkotta csapat. Felkészítő tanáruk Nemcsicsné Molnár Gyöngyi.

Területi 2. helyet és országos 4. helyet ért el a Németh Kincső, Szabó Andrea, Magyar Enikő, Gömöri Milán alkotta csapat. Felkészítő tanáruk Kiss-Berta Beáta.

TERÜLETI 1. HELY

TERÜLETI 2. HELY

Bolyai matematika csapatverseny

Területi 2. helyezett az Argay Zsófia, Hajdara Zsófia, Máramarosi Rita, Szabó Andrea alkotta csapat. Felkészítő tanáruk Pálinkás Tünde.

Bolyai matematika csapatverseny tanári kategória

1. helyezést ért el az Argayné Magyar Bernadette, Gróf Andrea, Tóthné Juhász Tünde, Salamon Attila tanári csapat

Tiszán innen, Dunán túl népdaléneklési verseny

Kiemelt Arany Minősítést kapott Kovács Boróka és Csaba Emese. Felkészítő tanáruk Mohai Tibor