Díszpolgári elismerés a Karinthy Frigyes Gimnáziumnak

Díszpolgári elismerés

A 2023. március 14-én tartott díjátadó ünnepségen a Karinthy Frigyes Gimnázium nevelőtestületének szóló, Pestszentlőrinc-Pestszentimre Díszpolgára elismerést adott át a XVIII. kerület polgármestere. Ezt a – kerületi önkormányzat által adható legrangosabb – kitüntetést „a több évtizedes magas színvonalon végzett nevelő-oktató, közösségteremtő munka elismeréseként” ítélte oda a képviselőtestület. Az elmúlt közel 37 esztendő során sokan és sokat dolgoztunk azért, hogy a Karinthy Frigyes Gimnázium az ország egyik elismert középiskolája legyen.

Ezért minden volt és jelenlegi tanárunknak, ügyviteli, technikai munkatársunknak, és persze a kiválóan teljesítő, lelkes, motivált diákjainknak, valamint az őket támogató családjaiknak is köszönettel tartozunk.

Díszpolgári elismerés