Eredményeink a 2013/2014-es tanévben

Vissza az előző lapra

 

Országos Középiskolai Versenyek (OKTV)

Angol nyelv II. kategória

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

2.

Rimóczi Bence

13.A

Udvardy Eszter

17.

Lehoczki Laura

12.IB

Szabadkai Bernadett

19.

Kis Sámuel

12.IB

Szili Ágnes

27.

Szabó Jázon Sebestyén

12.IB

Szabadkai Bernadett, Szili Ágnes



Német nyelv II. kategória

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

8.

Liptai Fruzsina

12.C

Nemcsicsné Molnár Gyöngyi

10.

Bartha Regina

12.C

Nemcsicsné Molnár Gyöngyi

13.

Lovász Debóra

13.C

Dódáné Lövei Éva



Orosz nyelv I. kategória

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

3.

Laki Dóra

13.B

Jéri Lilla



Spanyol nyelv I. kategória

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

13.

Sándor Norbert

12.B

Velényi Dóra

22.

Breitenstein Ádám

13.A

Szente-Varga Lilla

33.

Popov Martin

13.IB

Szente-Varga Lilla



Egyéb versenyek:

Horváth Mihály Fővárosi Történelemverseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

3.

Bartha Regina

12.C

Horváth Edina

3.

Csatári Orsolya

12.C

Horváth Edina



Kémia Angolul” fordítóverseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

1.

Kovács Éva

12.A




"Az orosz mindennapok kultúrája tegnap és ma" Országos Multimédiás Prezentáció Verseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

2.

Laki Dóra

13.B

Jéri Lilla



Ki tud többet Oroszországról? – országos verseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

1.

Koncsos Natália

13.IB

Jéri Lilla

2.

Kovács Flóra

13.IB

Jéri Lilla

3.

Tóth Zsanett

13.B

Jéri Lilla



Jugend debattiert International (országos forduló)

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

2.

Bartha Regina

12.C

Nemcsicsné Molnár Gyöngyi



Országos német nyelvű fizikaverseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

1.

Ferencz Máté

12.C

Bürösné Bohacsek Adrienne

2.

Kőhalmi Attila

12.C

Bürösné Bohacsek Adrienne

7.

Vécsy Ádám

12.C

Bürösné Bohacsek Adrienne



Országos német nyelvű matematikaverseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

2.

Tóth Gábor

12.C

Bürösné Bohacsek Adrienne

5.

Ferencz Máté

12.C

Bürösné Bohacsek Adrienne



"Stockholmi Ifjúsági Víz Díj" nemzetközi verseny hazai fordulója

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

3. különdíj

Petró Izabella

12.B

Villányi Péter



Mi Európánk (Kárpát-medencei középiskolák, csapatverseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

4.

Bartos Anett, Kiss Beatrix, Ulechla Gergő

13.A

Németh Éva

Goethe Intézet által szervezett "Deutscholympiade" - országos németverseny, csapatverseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

2.

Bartha Balázs, Leier Szilvia

11.C

Kovácsné Papp Ida, Nemcsicsné Molnár Gyöngyi