Eredményeink a 2011/2012-es tanévben |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
13. | Juracsek Kata | 13.B | Bakonyi Gergely |
24. | Kovács Vivien | 13.B | Bakonyi Gergely |
English (bilingual)
Helyezés |
Név |
Osztály |
Felkészítő tanár |
1. |
Sztrapkovics Bettina |
13.B |
Jéri Lilla, Tóth Bálint |
6. | Weber Christopher | 13.B | Jéri Lilla, Tóth Bálint |
20. | Kalóz Eszter | 13.B | Jéri Lilla, Tóth Bálint |
26. | Morgunova Ekaterina | 12.IB | Szabadkai Bernadett |
33. | Sándor Mátyás Márton | 13.B | Jéri Lilla, Tóth Bálint |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
2. | Sztrapkovics Bettina | 13.B | Juhász Andrea |
32. | Varga Martin | 13.IB | Szente Varga Lilla |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
10. | Kórógyi Gergely | 13.B | Jéri Lilla |
Magyar
irodalom Hungarian Literature |
Juracsek Kata Kovács Viviven |
13.B 13.B |
Bakonyi Gergely |
Spanyol nyelv Spanish |
Varga
Martin Sztrapkovics Bettina |
13.IB 13.B |
Szente-Varga Lilla |
Angol
nyelv II. (két tanítási nyelvű) English (bilingual) |
Sztrapkovics Bettina Sándor Mátyás Márton Kalóz Eszter Morgunova Ekaterina Weber Christopher |
13.B 13.B 13.B 12.IB 13.B |
Jéri
Lilla, Tóth Bálint Jéri Lilla, Tóth Bálint Jéri Lilla, Tóth Bálint Szabadkai Bernadett Jéri Lilla, Tóth Bálint |
Orosz
nyelv Russian |
Kórógyi Gergely | 13.B | Jéri Lilla |
Tantárgy (Subject) |
Név (Student's Name) |
Osztály (Class) |
Felkészítő
tanár (Teacher's Name) |
Matematika Mathematics |
Bakos
Balázs Hajdara Botond |
12.A 12.IB |
Gróf Andrea |
Magyar
irodalom Hungarian Literature |
Juracsek
Kata Kovács Vivien |
13.B 13.B |
Bakonyi Gergely |
Angol
nyelv II. (két tanítási nyelvű) English (bilingual) |
Juracsek
Kata Kalóz Eszter Krispán Zsuzsanna Nóra Morgunova Ekaterina Sándor Mátyás Márton Sztrapkovics Bettina Viczián Bence Weber Christopher |
13.B 13.B 13.A 12.IB 13.B 13.B 13.B 13.B |
Jéri
Lilla, Tóth Bálint Jéri Lilla, Tóth Bálint Fekete Mónika Szabadkai Bernadett Jéri Lilla, Tóth Bálint Jéri Lilla, Tóth Bálint Jéri Lilla, Tóth Bálint Jéri Lilla, Tóth Bálint |
Informatika
I. Informatics |
Bakos
Balázs Gratzer Ildikó |
12.A 12.A |
Koritár Attila |
Német
nyelv II. German |
Eszényi
Krisztián Seffer Kata Szabó Alexandra |
13.C 13.C 13.C |
Kovácsné Papp Ida |
Orosz
nyelv Russian |
Kórógyi
Gergely Sándor Mátyás |
13.B 13.B |
Jéri Lilla |
Spanyol
nyelv Spanish |
Varga
Martin Sztrapkovics Bettina |
13.IB 13.B |
Szente-Varga
Lilla Juhász Andrea |
Tantárgy | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
Kezdő
I. Beginner I. |
Eőry Gergely |
9.A 9.A 9.A 9.A 9.B 9.C 10.B 10.B 10.C |
|
Kezdő
II. Beginner II. |
Kovács Éva |
10.A 10.A 10.A 10.A 10.A |
|
Haladó
I. Advanced I. |
Vörös Eszter | 10.D | |
Haladó
II. Advanced II. |
Balogh Orsolya |
11.A 11.A 11.A 11.A 11.A 11.A |
Név | Osztály | Felkészítő tanár |
Marosi
Balázs Milbich Márk Bakos Balázs Kudlik László Losonczi Gábor |
11.A 11.A 12.A 12.A 12.A |
Takács
Bence Takács Bence Takács Bence, Horváth Ferenc Takács Bence, Horváth Ferenc Takács Bence, Horváth Ferenc |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
2. | Eöry Gergely | 9.A | Argayné Magyar Bernadett |
7. | Nagy Anna | 9.A | Argayné Magyar Bernadett |
9. | Nguyen Da Bat Sánta Benedek |
9.A | Argayné Magyar Bernadett |
13. | Ökrös Levente | 9.A | Argayné Magyar Bernadett |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
2. | Zádor Fanni | 10.C | Szél Zsófia |
3. | Szánthó Orsolya | 10.A | Martin Péter |
4. | Eőry Gergely | 9.A | Magyar Bernadett |
6. | Nguyen Ba dat | 9.A | Magyar Bernadett |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
2. | Hidvégi András | 11.A | Magyar Bernadett |
3. | Ungváry Ármin | 11.A | Magyar Bernadett |
4. | Popov Martin | 11.A | Magyar Bernadett |
5. | Hídvégi Márton | 11.A | Magyar Bernadett |
6. | Vörös Eszter | 10.D | Szél Zsófia |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
1. | Bakos Balázs | 12.A | Gróf Andrea |
4. | Gratzer Ildikó | 12.A | Gróf Andrea |
6. | Kudlik László | 12.A | Gróf Andrea |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
3. | Király Dorottya | 13.B | Bozai Zsuzsanna |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
nemzetközi döntő
International final |
Bojtos Luca | 13.B |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
2.
(1. hely nem volt)
|
Bojtos Luca | 13.B |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
műdal (song)
kategória 1. |
Bojtos Luca | 13.B |
opera kategória
1. |
Bojtos Luca | 13.B |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
1. | Zou De Zsolt | 10.A | |
A versenyen Zou De Zsolt az első hely mellé megkapta a Ferenczy-díjat is. |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
Nívódíj | Zou De Zsolt | 10.A |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
aranyérem | Pankovits Patrik | 10.D | Mohai Tibor |
ezüstérem | Schwarzkopf Lotti | 9.D | Mohai Tibor |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
kiemelt aranyérem | Schwarzkopf
Lotti Pankovits Patrik |
9.D 10.D |
Mohai Tibor |
bronz oklevél | Geiger
Kornélia Mezei Anna |
10.B 10.B |
Mohai Tibor |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
3. | Bojtos Luca | 13.B |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
2. | Laki Dóra | 11.B | Jéri Lilla |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
1. | Bojtos Luca | 13.B | |
3. | Zádor Fanni | 10.C | Nemcsics Gyöngyi |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
1. | Barna Boglárka és Bőti László | 12.C | Takács Bence |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
1. | Baski Regina | 13.B | Simonné Kapin Magdolna |
2. | Mogyoródi Bence | 9.A | Simonné Kapin Magdolna |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
6. | Magyar Zsófia, Krisán Eszter, Mészáros Dóra | 11.B | Constantinovits Milán |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
5. | Győriványi Renáta | 9.C |
Országos német nyelvű matematika és fizika versenyek
Matematika 1. évfolyamHelyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
3. | Károlyi Ádám | 10.C | Szél Zsófia |
4. | Liptai Fruzsina | 10.C | Szél Zsófia |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
4. | Horváth Patrik | 12.C | Erdélyi László |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
5. | Eszényi Krisztián | 13.C | Szél Zsófia |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
7. | Szolnoki
László Enyedi Flórián |
11.C | Bábszky Andrea |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
1. | Horváth Patrik | 12.C | Horváth Ferenc |
6. | Sztrinkó András | 12.C | Horváth Ferenc |
7. | Pándi Tamás | 12.C | Horváth Ferenc |
KFG Matematika Verseny (KFG Mathematics Competition)
9. évfolyam (grade)Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
1. | Sánta Benedek | 9.A | Argayné Magyar Bernadette |
2. | Nguyen BaDat | 9.A | Argayné Magyar Bernadette |
3. | Városi Zsófia | 9.C | Horváth Ferenc |
4. | Németh Gergő | 9.A | Argayné Magyar Bernadette |
5. | Szalai Franciska | 9.B | Bozai Zsuzsa |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
1. | Reisz Fanni | 10.A | Martin Péter |
2. | Zou De Zsolt | 10.A | Martin Péter |
3. | Nemes István | 10.A | Martin Péter |
4. | Bajnay Orsolya | 10.A | Martin Péter |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
1. | Vörös Eszter | 10.D | Szél Zsófia |
2. | Popov Martin | 11.A | Argayné Magyar Bernadette |
3. | Csellár László | 11.A | Argayné Magyar Bernadette |
4. | Marosi Balázs | 11.A | Argayné Magyar Bernadette |
4. | Száva Antal | 11.A | Argayné Magyar Bernadette |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
1. | Losonczi Gábor | 12.A | Gróf Andrea |
2. | Bakos Balázs | 12.A | Gróf Andrea |
3. | Mezei Adrián | 12.A | Gróf Andrea |
4. | Bányai Gergely | 12.A | Tasnádi Anikó |
4. | Verbovszky Bence | 12.A | Tasnádi Anikó |
Helyezés | Név | Osztály | Felkészítő tanár |
1. | Palasik Bálint | 12.D | Bozai Zsuzsa |
2. | Szebeni Kármin | 13.IB | Dávidházi Bea |
3. | Sándor Mátyás | 13.B | Bozai Zsuzsa |
4. | Kórógyi Gergely | 13.B | Bozai Zsuzsa |
4. | Varga Martin | 13.IB | Dávidházi Bea |