Eredményeink

Vissza az előző lapra


Korábbi évek

2015/2016

2014/2015
2013/2014 2012/2013

2011/2012 2010/2011




A 2016/2017-es tanév eredményei

Országos Középiskolai Versenyek (OKTV)

Angol nyelv II. kategória

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

4.

Kriszt Benedek

12.B

Tóth Bálint

21.

Kökény Réka

12.B

Tóth Bálint

Orosz nyelv I. kategória

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

20.

Suhajda Péter

12.IB

Jéri Lilla

Spanyol nyelv I. kategória

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

13.

Sós Rozália

12.IB

Velényi Dóra

14,.

László Beáta

11.IB

Gazsó Melinda

19.

Mihály Bernadett

12.IB

Velényi Dóra

Informatika I. (alkalmazói kategória)

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

47.

Péterffy Orsolya

11.A

Koritár Attila





Egyéb versenyek:

Horváth Mihály Fővárosi Történelemverseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

6.

Borbély Anna

11.C

Romhányi Zsófia

7.

Kékesi Réka

11.B

Németh Éva

16.

Kelemen Marcell

9.C

Kovácsné Papp Ida


Nemes Tihamér Országos Logo Verseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

9.

Koós Márton

9. Akny

Koritár Attila


Nemes Tihamér Országos Programozói Verseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

84.

Koós Márton

9. Akny

Koritár Attila


Arany Dániel Matematikaverseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

1.

Koós Márton

9. Akny

Pilter Adorján


Kenguru Matematikaverseny (országos)

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

8.

Kovács Mátyás

9.Akny

Bozai Zsuzsann


Zrínyi Ilona Matematikaverseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

9. évfolyam


1.

Farkas Eszter

9.B

Tasnádi Anikó

10. évfolyam


3.

An Tamás

10.A

Bozai Zsuzsa

11.évfolyam


2.

Péterffy Orsolya

11.A

Gróf Andrea

Csapatverseny


1.

Farkas Eszter, Kis Bernadett, Oláh Krisztián

9.ABC

Tasnádi Anikó, Pálinkás Tünde, Szél Zsófia


Matematika Határok Nélkül (osztályok közötti országos verseny)

helyezés

név

felkészítő tanár

3.

9.Akny

Pilter Adorján

4.

9.Bkny

Argayné Magyar Bernadette






Mozaik Országos Matematikaverseny „Matematika 9.”

helyezés

név

osztály

2.

Lados Bálint

9.A





Medves Szabadtéri Matekverseny (Budapest)

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

8.

Kovács Gergely, Wagner Ambrus, Deáki Ádám

11.A

Gróf Andrea

1.

Salamon Attila, Szél Zsófia, Kenyeres Márton

tanári csapat

-


Bolyai Matekverseny

helyezés

név


3.

Tóthné Juhász Tünde, Szél Zsófia, Pilter Adorján

tanári csapat


Mikola Sándor Fizikaverseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

6.

An Tamás

11.A

Tóthné Juhász Tünde


Oláh György Országos Kémiaverseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

5.

Kulcsár Márton

10.B

Szalai Kornél


Lóczy Lajos Országos Földrajz verseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

7.

Mizsák Benjamin

9.B

Szalai Kornél


Dr. Hajdú-Moharos Országos Földrajzverseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

1.

Mizsák Benjámin

9.B

Szalai Kornél


Országos német nyelvű fizikaverseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

9. évfolyan

2.

Oláh Krisztián

9.C

Horváth Ferenc

3.

Kovarik Bálint

9.C

Horváth Ferenc

4.

Reselly Marcell

9.C

Horváth Ferenc

10. évfolyam


3.

Deák Botond


Bűrösné B. Adrienne

4.

Pallay Miklós


Bűrösné B. Adrienne

11-12. évfolyam


3.

Iván Szimonetta

12.C

Horváth Ferenc, Gróf Andrea

4.

Balázs-Dér Angéla

12.C

Horváth Ferenc, Gróf Andrea

6.

Kohajda Ádám

11.C

Bűrösné B. Adrienne, Tasnádi Anikó



Országos német nyelvű matematikaverseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

10. évfolyan

4.

Kutrik Andrea

10.C

Bűrösné B. Adrienne

6.

Kreiter Vivien

10.C

Bűrösné B. Adrienne, Tasnádi Anikó

11. évfolyam


2.

Fábián Attila


Erdélyi László, Szél Zsófia


Jugend debattiert International (országos)

helyezés

név

osztály

9.

Csombó Flóra

10.C




Shakespeare Lives angol nyelvű országos színjátszó verseny

helyezés

név

felkészítő tanár

4.

11.B

Tóth Bálint




Az én Pannóniám Szavalóverseny (Szekszárd), országos verseny

helyezés

név

osztály

felkészítő tanár

2.

Gróf Alexandra

11.B

Tóthné Radó Cecília


Ádámok és Évák Ünnepe, színjátszófesztivál

helyezés

név

felkészítő

Az árnyalt humorért” különdíj

Iskolai színjátszókör

Reiter Zita 11.D

Nemcsicsné M. Gyöngyi

A legjobb női mellékszereplő”

Horváth Frida 11. IB